ورکشاپ اسپیکینگ آیلتس 7+

زمان باقیمانده تا شروع ورکشاپ

ورکشاپ های تخصصی دکتر اسپیکو

اگر به دنبال به روزترین و تخصصی ترین ورکشاپ های مهارت های چهارگانه  آیلتس، تافل، PTE و همچنین تکنیک های فراگیری مکالمه زبان انگلیسی می باشید، اکنون دکتر اسپیکو این امکان را برای شما ایجاد نموده است تا آنان که به دنبال تکنیک های نوین در زمینه های مختلف زبان انگلیسی می باشند، با بهره گیری از این فرصت ویژه، سطح دانش زبانی خود را به گونه ای چشمگیر ارتقا بخشند.

بطور کلی ورکشاپ ها راهی میانبر محسوب می شوند که در آن مجموعه ای از نکات و مطالب کلیدی طی جلسه ای واحد یا جلسات متعدد به متقاضی ارائه می گردد. دکتر اسپیکو نیز با برداشتن گامی بلند در این راستا، از نیمه دوم سال 98 با همکاری استاد پشتیبان آنلاین، اقدام به راه اندازی ورکشاپ های تخصصی مهارت های چهارگانه ریدینگ Reading، رایتینگ Writing، لیسنینگ Listening و اسپیکینگ Speaking و در کنار آن مهارت های کاربردی فراگیری مکالمه زبان انگلیسی نمود. این گونه ورکشاپ ها به واقع شاید یکی از متفاوت ترین ورکشاپ ها در نوع خود باشند که نمونه آن را می توان در کشورهای پیشرو در آموزش زبان انگلیسی تجربه نمود.

استاد حضوری و پشتیبان آنلاین در ورکشاپ ها

سطح کیفی ورکشاپ های دکتر اسپیکو با بهره گیری از دانش روز زبان انگلیسی و همچنین همراهی استاد پشتیبان در بالاترین سطوح فنی و دانشی قرار دارد. حضور استاد علیزاده مدرس تخصصی آیلتس و مترجم رویدادهای بین المللی به عنوان مدرس حضوری و راهنمای اصلی و همچنین حضور و نظارت آنلاین استاد پشتیبان این ورکشاپ ها را به یکی از منحصر به فردترین فرصت های یادگیری نکات کاربردی زبان انگلیسی تبدیل نموده است. یادآور می گردد جهت سهولت در امر یادگیری و درک مطالب ورکشاپ ها شایسته است سطح زبان انگلیسی متقاضی حضور در ورکشاپ ها سطوح Intermediate یا بالاتر باشد.

  • 0 تومان

ورکشاپ های تخصصی دکتر اسپیکو

اگر به دنبال به روزترین و تخصصی ترین ورکشاپ های مهارت های چهارگانه  آیلتس، تافل، PTE و همچنین تکنیک های فراگیری مکالمه زبان انگلیسی می باشید، اکنون دکتر اسپیکو این امکان را برای شما ایجاد نموده است تا آنان که به دنبال تکنیک های نوین در زمینه های مختلف زبان انگلیسی می باشند، با بهره گیری از این فرصت ویژه، سطح دانش زبانی خود را به گونه ای چشمگیر ارتقا بخشند.

بطور کلی ورکشاپ ها راهی میانبر محسوب می شوند که در آن مجموعه ای از نکات و مطالب کلیدی طی جلسه ای واحد یا جلسات متعدد به متقاضی ارائه می گردد. مرکز تخصصی دکتر اسپیکو نیز با برداشتن گامی بلند در این راستا، از نیمه دوم سال 98 با همکاری اساتید داخلی و اساتید آنلاین خارجی مرکز، اقدام به راه اندازی ورکشاپ های تخصصی مهارت های چهارگانه ریدینگ Reading، رایتینگ Writing، لیسنینگ Listening و اسپیکینگ Speaking جهت آمادگی آزمون های بین المللی آیلتس، تافل و PTE و در کنار آن مهارت های کاربردی فراگیری مکالمه زبان انگلیسی نمود. این گونه ورکشاپ ها به واقع شاید یکی از متفاوت ترین ورکشاپ ها در نوع خود باشند که نمونه آن را می توان در کشورهای پیشرو در آموزش زبان انگلیسی همچون انگلستان، استرالیا، کانادا، آمریکا، اسپانیا و… تجربه نمود.

اساتید حضوری و آنلاین در ورکشاپ ها

سطح کیفی ورکشاپ های دکتر اسپیکو با بهره گیری از دانش روز در زمینه آمادگی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی و همچنین همراهی اساتید آنلاین خارجی در بالاترین سطوح فنی و دانشی قرار دارد.  حضور استاد هرمز علیزاده مدرس تخصصی آیلتس، مترجم بین المللی و صاحب روش نوین OC به عنوان مدرس حضوری و راهنمای اصلی و همچنین حضور و نظارت آنلاین اساتید بین المللی از کشورهای انگلستان و استرالیا این ورکشاپ ها را به یکی از منحصر به فردترین فرصت های یادگیری نکات کاربردی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی تبدیل نموده است. لازم به ذکر است، اساتید بین المللی همگی از کشورهای انگلستان و استرالیا بوده و علاوه بر تحصیل در رشته های زبان انگلیسی دارای مدارک آموزش آزمون های بین المللی از قبیل آیلتس، تافل و PTE نیز می باشند. اساتید مذکور که نام و تصاویر آنها در صفحه اصلی سایت نیز قابل مشاهده است طرف قرارداد سالانه با مرکز بوده و بصورت آنلاین و تصویری در ورکشاپ ها و برخی دوره های آموزشی دکتر اسپیکو حضور دارند.

جوایز ویژه

جوایز و تقدیر از بهترین ها همواره بخشی جدایی ناپذیر از اسلوب آموزشی و همچنین ورکشاپ های دکتر اسپیکو بوده است. بهترین ها شایسته تقدیر بوده و این امر برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پس از برگزاری ورکشاپ ها، این جلسات مورد بازبینی و بررسی دقیق مرکز و اساتید بین‌المللی قرار گرفته و با انتخاب 5 نفر اول در معیارهای پاسخ دهی روش OC و همچنین آزمون طرح ریزی شده و متفاوت اساتید خارجی به نفرات برتر آن جوایز ویژه ای اعطا خواهد گردید. یادآور می گردد جهت سهولت در امر یادگیری و درک مطالب ورکشاپ ها شایسته است سطح زبان انگلیسی متقاضی حضور در ورکشاپ ها سطوح Intermediate یا بالاتر باشد.

  • 0 تومان