بهترین و تخصصی ترین کلاس های مکالمه انگلیسی در گرگان برای اولین بار

 

 

دوره مکالمه انگلیسی گروهی بزرگسالان | معلم خصوصی – مدرس – استاد -آموزشگاه زبان

اگر به دنبال دوره ای جامع و کامل که موجب رشد هرچه سریعتر ارتقای مهارت های گفتگوی صحیح و مکالمات روزمره انگلیسی در موقعیت های گوناگون شود می باشید، کلاسهای مکالمه روان و کاربردی دکتر اسپیکو، یک بار و برای همیشه، گونه ای متفاوت و نوین از آنچه از پیش تجربه نموده اید را در دسترس شما قرار داده است. ساختار این گونه دوره های تخصصی کوتاه مدت که به شکل دوره های 6 یا 12 ماهه می باشند به شکلی تدوین گردیده است که علاوه بر تقویت مکالمه روان و کاربردی که هدف اصلی دوره هاست، زبان آموز را در شناخت و تمایز انواع لهجه ها، تفاوت های کاربردی آنها در مکالمات روزمره و مهمتر از آن درک و بکارگیری صحیح کلمات، جملات و عبارات توانمند نماید. در این شیوه آموزشی نوین که با بکارگیری تکنیک های خاص، علم زبانشناسی و همچنین ابزارهای دوره که در ادامه آمده است همراه خواهد بود، زبان آموزان تنها پس از گذشت 2 ماه از شروع دوره قادر به برقراری ارتباطات اولیه، مکالمات در موقعیت های گوناگون و همچنین سرعت عمل در پاسخدهی خواهند بود.

 

ارتقای اعتماد به نفس در مکالمات

طبق بررسی های بعمل آمده بر روی زبان آموزان مختلف در سال های اخیر، عدم اعتماد به نفس یکی از عوامل اصلی ناکامی در فراگیری زبان های خارجی نام گرفته است. این در حالیست که ارتقای اعتماد به نفس در چهارچوب آموزش، دانشی مستقل بوده و نیازمند مطالعات روانشناسی زبان، روانشناسی فردی و همچنین درک صحیح از شیوه رفع یک به یک نقاط ضعف زبان آموز و تقویت نقاط قوت دارد. روش های نوین رشد اعتماد به نفس در مهارت مکالمه ای و سخنوری همواره بخشی جدایی ناپذیر از نقشه راه دوره های مختلف در مرکز دکتر اسپیکو بوده است. این مهم در دوره های مکالمه انگلیسی روان و کاربردی دارای نقشی مضاعف تر است. از اینرو در طول دوره با بهره گیری از تکنیک ها و دانش روز در این زمینه، زبان آموزان قادر خواهند بود تا با کنترل لحن و تنظیم سرعت بیان خود در موقعیت های مختلف، مکالمات واقعی تر زبان انگلیسی را به نمایش بگذارند.

 

ورکشاپ ها و جلسات رفع اشکال

امروزه اهمیت ورکشاپ ها و نکات کلیدی آن بر کسی پوشیده نیست. ورکشاپ های مهارت های مکالمه و انتخاب واژگان صحیح و در کنار آن جلسات رفع اشکال خارج از کلاس مزیت دیگریست که این دوره ها را در بخش پشتیبانی خارج از جلسات کلاسی متمایز می کند. در این ورکشاپ ها بر مرور مطالب پیشین، افزودن نکات جدیدتر و همچنین در بخش پایانی جلسات گفتگو و مکالمات هدفمند تمرکز می گردد. این امر موجب آمادگی هر چه بیشتر ذهنی در زبان آموز گشته و در نتیجه منجر به فراگیری صحیح و سرعت عمل در مکالمات می گردد. در جلسات کوتاه رفع اشکال نیز پاسخ به سوالات و ابهامات بخش اصلی جلسه را تشکیل خواهد داد.

جلسات پشتیبانی استاد نیتیو (Native) از کشور انگلستان

پس از فراگیری ساختارهای گرامری و مکالمه ای زبان انگلیسی در طول دوره به صلاحدید استاد مربوطه، زبان آموزان جلسات پشتیبانی مکالمه در خارج از کلاس را تجربه خواهند نمود. در این بخش استاد مت تاگر از کشور انگلستان با زبان آموزان همراه خواهد بود. زبان آموزان در این مرحله  متوجه اهمیت سبک آموزش دوره که همان توانایی زبان آموز در برخورد و لمس دنیای واقعی زبان انگلیسی است خواهند شد.