تدریس خصوصی زبان انگلیسی در گرگان

بهترین کلاس مکالمه انگلیسی در گرگان برای اولین بار

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در گرگان

 

کلاس مکالمه انگلیسی در گرگان

معلم خصوصی، مدرس و استاد مکالمه زبان انگلیسی در گرگان را چگونه انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال کلاس مکالمه انگلیسی در گرگان هستید یا در صدد یافتن بهترین معلم، مدرس یا استاد مکالمه زبان انگلیسی که بطور جامع و تخصصی موجب رشد هرچه سریعتر ارتقای مهارت های گفتگوی صحیح و مکالمات روزمره انگلیسی در تمامی موقعیت ها از جمله سفرهای توریستی، مکالمات روزمره و تلفنی، مصاحبه های شغلی و امثال آن شود می باشید، کلاسهای مکالمه روان و کاربردی دکتر اسپیکو که بصورت دوره های سریع برگزار می شود، یک بار و برای همیشه، گونه ای متفاوت و نوین از آنچه از پیش تجربه نموده اید را در دسترس شما قرار داده است. ساختار این گونه دوره های تخصصی کوتاه مدت که به شکل دوره های 40 روزه می باشند به شکلی تدوین گردیده است که علاوه بر تقویت مکالمه روان و کاربردی که هدف اصلی دوره هاست، زبان آموز را در شناخت و تمایز نسبی انواع لهجه ها، تفاوت های کاربردی آنها در مکالمات روزمره و مهم تر از آن درک و بکارگیری صحیح کلمات، جملات و عبارات توانمند نماید. در این شیوه آموزشی نوین که با بکارگیری تکنیک های خاص، علم زبانشناسی و همچنین ابزارهای دوره که در ادامه آمده است همراه خواهد بود، زبان آموزان تنها پس از گذشت دوره 40 روزه اول قادر به برقراری ارتباطات کاربردی مکالمه انگلیسی در موقعیت های گوناگون و همچنین سرعت عمل در پاسخدهی خواهند بود. یادآور می شود این نوع کلاس مکالمه انگلیسی در گرگان شکلی نوین از آنچه از پیش آموخته اید بوده و بدون شک سرعت و نحوه آموزش در آن نیز به مراتب متفاوت خواهند بود. ضمنا در صورت تمایل زبان آموز به ادامه دوره های سطوح بالاتر، می تواند تا 5 دوره 40 روزه برابر با یک دوره جامع 6 ماه و نیم ادامه یابد که در آن صورت زبان آموز به بالاترین سطح در مکالمه و شنیدار زبان انگلیسی رسیده و قادر به مکالمه روان همراه با اعتماد به نفس کامل در همه موقعیتها خواهد بود.

 

ارتقای اعتماد به نفس در مکالمه زبان انگلیسی

طبق بررسی های بعمل آمده بر روی زبان آموزان مختلف در سال های اخیر، عدم اعتماد به نفس در مکالمه زبان انگلیسی یکی از عوامل اصلی ناکامی در فراگیری زبان های خارجی نام گرفته است. این در حالیست که ارتقای اعتماد به نفس که بصورت جداگانه و در قالب تکنیک های دوره انجام می گردد، دانشی مستقل بوده و نیازمند مطالعات روانشناسی زبان، روانشناسی فردی و همچنین درک صحیح از شیوه رفع یک به یک نقاط ضعف زبان آموز و تقویت نقاط قوت دارد. روش های نوین رشد اعتماد به نفس در مهارت مکالمه ای و سخنوری همواره بخشی جدایی ناپذیر از نقشه راه دوره های مختلف ما در دکتر اسپیکو بوده است. این مهم در کلاس های های مکالمه انگلیسی روان و کاربردی دارای نقشی مضاعف تر است. از اینرو در طول دوره با بهره گیری از تکنیک ها و دانش روز در این زمینه، زبان آموزان قادر خواهند بود تا با کنترل لحن و تنظیم سرعت بیان خود در موقعیت های مختلف، مکالمات واقعی تر زبان انگلیسی همانند آنچه در دنیای واقعی رخ می دهد را به نمایش بگذارند.

کلاس زبان گرگان

 

ورکشاپ های مکالمه زبان انگلیسی در گرگان

امروزه اهمیت ورکشاپ ها و نکات کلیدی آن بر کسی پوشیده نیست. ورکشاپ های مهارت های مکالمه زبان انگلیسی و انتخاب واژگان صحیح مزیت دیگریست که این دوره ها را در بخش پشتیبانی متمایز می کند. در این ورکشاپ ها بر مرور مطالب پیشین، افزودن نکات جدیدتر و همچنین در بخش پایانی جلسات گفتگو و مکالمات هدفمند تمرکز می گردد. این امر موجب آمادگی هر چه بیشتر ذهنی در زبان آموز گشته و در نتیجه منجر به فراگیری صحیح و سرعت عمل در مکالمات می گردد. در جلسات کوتاه رفع اشکال نیز پاسخ به سوالات و ابهامات بخش اصلی جلسه را تشکیل خواهد داد.

ارزیابی مکالمه انگلیسی توسط استاد نیتیو (Native) از کشور انگلستان

پس از فراگیری ساختارهای گرامری و مکالمه ای زبان انگلیسی در دوره های اول در ادامه و در طول دوره ها به صلاحدید استاد مربوطه، زبان آموزان جلسات ارزیابی مکالمه انگلیسی کاربردی را تجربه خواهند نمود. در این بخش استاد مت تاگر از کشور انگلستان با زبان آموزان همراه خواهد بود. زبان آموزان در این مرحله  متوجه اهمیت سبک آموزش دوره که همان توانایی زبان آموز در برخورد و لمس دنیای واقعی مکالمه زبان انگلیسی است خواهند شد.

معلم زبان خصوصی گرگان