مجری کلاس های دولینگو در گرگان

مرکز خصوصی و تخصصی دکتر اسپیکو مجری برگزاری کلاس های تخصصی دولینگو به صورت حضوری تک نفره و گروهی 2 تا 4 نفره در گرگان می باشد. کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون متقاضی نیز توسط مرکز انجام می گیرد. در این دوره کوتاه زبان آموزان به دو سطح Elementary و Intermediate تقسیم بندی می شوند. طول دوره اصلی دولینگو 3 الی 4 ماه می باشد که بر اساس ارزیابی های دقیق صورت گرفته در جلسه مشاوره و تعیین سطح متقاضی به دوره مورد نظر اختصاص خواهد یافت. طرح ریزی پلن مختص به زبان آموز، پشتیبانی و جلسات رفع اشکال، ورکشاپ، مدرس پشتیبان و همچنین آزمون های منظم از جمله مزایای این دوره تخصصی جهت کسب نمره مورد نظر می باشند.

آزمون دولینگو (Duolingo) چیست؟

آزمون دولینگو جهت ارزیابی مهارت های زبانی دانشجویان بین المللی که قصد دارند در موسسات یا کالج ها ادامه تحصیل دهند، می باشد. این آزمون آنلاین بوده و با  قوانین مشخصی برگزار می گردد. هزینه این آزمون 49 دلار آمریکا است و ثبت نام در آن به راحتی انجام شده و هیچگونه نیازی به ثبت نام از قبل یا مراجعه به مرکز مشخصی نمی باشد. تنها ابزار مورد نیاز شما یک کامپیوتر شخصی به همراه وب کم می باشد تا به راحتی و در منزل خود آزمون را انجام دهید.

سوالات آزمون دولینگو

سوالات در این آزمون برپایه ی تکنولوژی هوش مصنوعی(AI) هستند، به این معنی که، درجه سختی سوالات براساس پاسخ ها و توانایی داوطلبان متغیر خواهد بود. در پایان این آزمون یک مصاحبه ی تصویری و یک رایتینگ هم در نظر گرفته شده اند که به همراه نمره ی شما به موسسه یا کالج مدنظرتان ارسال می شود.

نتیجه نهایی

کل فرآیند آزمون حدود یک ساعت است و ظرف 48 ساعت نتیجه ی نهایی شما اعلام خواهد شد. این نتیجه به هر تعداد موسسه که بخواهید ارسال می شود و هیچگونه محدودیتی از نظر تعداد موسسات وجود نخواهد داشت.