درباره دکتر اسپیکو

استاد هرمز علیزاده

مدرس تخصصی آیلتس، مترجم شفاهی رسانه، تلویزیون و رویدادهای بین المللی و همچنین صاحب امتیاز برند آموزش زبان انگلیسی “doctorspeako” است که علاوه بر سابقه 8 ساله در آموزش زبان انگلیسی و برگزاری دوره های  آیلتس، تافل، PTE و مکالمه انگلیسی به روش تخصصی خود به نام OC در زمینه هایی نظیر مصاحبه های تلویزیونی، همایش های بین المللی، ترجمه همزمان، و همچنین رویدادهای ورزشی مختلف نیز فعالیت چشمگیری داشته است. وی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و همچنین فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ایالتی VSU بوده و با سابقه 5 ساله خود در حوزه ترجمه رویدادهای بین المللی، همواره آموزش متفاوت و تحولی زبان انگلیسی را بطور تخصصی مورد بررسی و توجه ویژه قرار داده است.  پس از 3 سال تحقیق و بررسی تخصصی و همچنین مطالعات روانشناسی زبان با تلفیق ساختارهای موازی ترجمه شفاهی و تدریس زبان انگلیسی و همچنین رمزگذاری هدفمند تشابهات ساختاری زبان مادری و زبان دوم در ناخوداگاه ذهن فرد، به روشی تحولی در یادگیری آسان تر زبان انگلیسی دست یافت که روش OC  نام دارد.

این دستاورد جدید و منحصربه فرد با برابرسازی الگوهای یادگیری در زبان مادری،  تولید و به خاطر سپاری جملات و خوشه های زبانی با توجه به شرایط محیطی، فرهنگی و روانشناسانه، بخشی از ذهن و ناخوداگاه زبان آموز را که به یادگیری تحولی مسیر زبان دوم مربوط می شود هدف قرار می دهد. بطوریکه زبان آموز بطور قطع قادر خواهد بود پس از طی دوره 6 ماهه ویژه با این روش به مکالمه انگلیسی طبیعی و روان برابر با  سطح Intermediate دست یابد.

در گام بعدی و با ورود به جزییات واژگانی، ساختاری، و مکالمات رسمی تر، زبان آموز قادر به مکالمه و نوشتن برابر با سطح Advance خواهد بود. تمامی این مراحل بطور ویژه و تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن  انجام می پذیرد.

جوزف مک تاگر

جوزف مک تاگر مدرس بین المللی شناخته شده اهل کشور انگلستان است که در زمینه های مختلف زبان انگلیسی از جمله آزمون های آیلتس و تافل و همچنین آموزش تخصصی مکالمه و رایتینگ انگلیسی فعالیت دارد. آشنایی او با دکتر علیزاده به کار مشترک و بحث و بررسی این دو بر روی شیوه های یادگیری زبان دوم و تاثیرات فرهنگی ناشی از آن برمی گردد. وی سابقه تدریس و فعالیت در کشورهای گوناگون را دارد و علاوه بر آن کتاب های مختلفی را نیز به رشته تحریر درآورده است. یکی از  ارزشمندترین کتاب های وی دیکشنری اصطلاحات زبان انگلیسی است که یکی از کاملترین ها در نوع خود می باشد. از کتاب های دیگر وی می توان به کتاب های گوناگون در زمینه گرامر زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی و همچنین اشعار انگلیسی اشاره نمود.

وی در مرکز آیلتس دکتر اسپیکو بصورت آنلاین و از طریق ویدوئو کنفرانس با زبان آموزان همراه خواهد بود.

دوره های آموزشی

ورکشاپ های تخصصی

ورکشاپ های تخصصی زبان انگلیسی دکتر اسپیکو با حضور و نظارت اساتید بین المللی از کشورهای کانادا، استرالیا ،بریتانیا و… انجام می گردد. این ورکشاپ ها همانگونه که در تصویر پیداست به دلیل اهمیت آن به صورت جلسات 8 نفره برگزار می شود.بازخورد جلسات ورکشاپ ها از سوی دکتر اسپیکو و اساتید بین المللی مذکور انجام می پذیرد و با انتخاب نفرات برتر جوایز ویژه ای به آنها اعطا خواهد شد.