اساتید مرکز آیلتس دکتر اسپیکو

استاد علیزاده

مدرس تخصصی آیلتس، مترجم شفاهی رسانه، تلویزیون و رویدادهای بین المللی و همچنین صاحب امتیاز برند آموزش زبان انگلیسی “doctorspeako” است که علاوه بر سابقه 8 ساله در آموزش زبان انگلیسی و برگزاری دوره های  آیلتس، تافل، PTE و مکالمه انگلیسی به روش تخصصی خود به نام OC در زمینه هایی نظیر مصاحبه های تلویزیونی، همایش های بین المللی، ترجمه همزمان، و همچنین رویدادهای ورزشی مختلف نیز فعالیت چشمگیری داشته است.

وی فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی، کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی از دانشگاه تهران  و همچنین فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ایالتی VSU روسیه بوده و با سابقه 6 ساله خود در حوزه ترجمه رویدادهای بین المللی، همواره آموزش متفاوت و تحولی زبان انگلیسی را بطور تخصصی مورد بررسی و توجه ویژه قرار داده است.  پس از تحقیق ها و بررسی های تخصصی و همچنین مطالعات روانشناسی زبان با تلفیق ساختارهای موازی ترجمه شفاهی و روش های کاربردی تدریس زبان انگلیسی و در کنار آن رمزگذاری هدفمند تشابهات ساختاری زبان مادری و زبان دوم در ناخوداگاه ذهن فرد، روشی تحولی جهت یادگیری کارا در زبان انگلیسی را مورد ارزیابی قرار داد.

این دستاورد با برابرسازی الگوهای یادگیری در زبان مادری،  تولید و به خاطر سپاری جملات و خوشه های زبانی با توجه به شرایط محیطی، فرهنگی، روانشناسانه و بسیاری از عوامل دیگر، بخشی از ذهن و ناخوداگاه زبان آموز را که به یادگیری تحولی مسیر زبان دوم مربوط می شود هدف قرار می دهد. 

در گام بعدی و با ورود به جزییات واژگانی، ساختاری، و مکالمات رسمی تر، سطوح پیشرفته تر زبان مورد هدف خواهند بود. تمامی این مراحل بطور ویژه و تخصصی و با پشتیبانی کامل از زبان آموز انجام می پذیرند.

استاد مت تاگر

جوزف مت تاگر اگزمینر و مدرس بین المللی شناخته شده اهل کشور انگلستان است که در زمینه های مختلف زبان انگلیسی از جمله آزمون های بین المللی آیلتس و تافل  و همچنین آموزش تخصصی مکالمه و رایتینگ انگلیسی فعالیت دارد.

آشنایی او با استاد علیزاده به کار مشترک و بحث و بررسی این دو بر روی شیوه های یادگیری زبان دوم و تاثیرات فرهنگی ناشی از آن برمی گردد. وی سابقه تدریس و فعالیت در کشورهای گوناگون را داشته و علاوه بر آن کتاب های مختلفی را نیز به رشته تحریر درآورده است. یکی از  ارزشمندترین کتاب های وی مجموعه اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی است که یکی از کاملترین ها در نوع خود می باشد. از کتاب های دیگر وی می توان به کتاب های گوناگون در زمینه گرامر زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی و همچنین اشعار انگلیسی اشاره نمود.

وی در مرکز آیلتس دکتر اسپیکو بصورت آنلاین زبان آموزان را همراهی می نماید.

دوره های آموزشی

ورکشاپ های تخصصی

ورکشاپ های تخصصی زبان انگلیسی دکتر اسپیکو با حضور و نظارت اساتید بین المللی از کشورهای کانادا، استرالیا ،بریتانیا و… انجام می گردد. این ورکشاپ ها همانگونه که در تصویر پیداست به دلیل اهمیت آن به صورت جلسات 8 نفره برگزار می شود.بازخورد جلسات ورکشاپ ها از سوی دکتر اسپیکو و اساتید بین المللی مذکور انجام می پذیرد و با انتخاب نفرات برتر جوایز ویژه ای به آنها اعطا خواهد شد.