معرفی استاد کلاس های آیلتس و مکالمه

استاد علیزاده

مدرس  آیلتس، مترجم شفاهی رسانه، تلویزیون و رویدادهای بین المللی که علاوه بر سابقه 8 ساله در آموزش زبان انگلیسی و در پی آن برگزاری دوره های  آیلتس، تافل، PTE و مکالمه انگلیسی در زمینه هایی نظیر مصاحبه های تلویزیونی، و همچنین ترجمه شفاهی در رویدادهای ورزشی بین المللی مختلف نیز فعالیت چشمگیری دارد.

وی فارغ التحصیل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است. در مقطع کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی را برگزید تا با پیچیدگی های ساختاری زبان و کیفیت تدریس آن آشنایی بهتری پیدا کند. با سابقه 6 ساله خود در حوزه ترجمه و همچنین ترجمه شفاهی رویدادهای بین المللی، همواره آموزش متفاوت و تحولی زبان انگلیسی را بطور تخصصی مورد بررسی و توجه ویژه قرار داده است. 

برابرسازی الگوهای یادگیری در زبان مادری،  تولید و به خاطر سپاری جملات و خوشه های زبانی با توجه به شرایط محیطی، فرهنگی، روانشناسانه و بسیاری از عوامل دیگر، بخشی از ذهن و ناخوداگاه زبان آموز را که به یادگیری تحولی مسیر زبان دوم مربوط می شود هدف قرار می دهد. 

در گام بعدی و با ورود به جزییات واژگانی، ساختاری، و مکالمات رسمی تر، سطوح پیشرفته تر زبان مورد هدف خواهند بود. تمامی این مراحل بطور ویژه و تخصصی و با پشتیبانی کامل از زبان آموز انجام می پذیرند.

استاد مت تاگر

جوزف مت تاگر مدرس بین المللی اهل کشور انگلستان است که در زمینه های مختلف زبان انگلیسی از جمله آزمون های بین المللی آیلتس و تافل  و همچنین آموزش تخصصی مکالمه و رایتینگ انگلیسی فعالیت دارد.

آشنایی او با استاد علیزاده به کار مشترک و بحث و بررسی این دو بر روی شیوه های یادگیری زبان دوم و تاثیرات فرهنگی ناشی از آن برمی گردد. وی سابقه تدریس و فعالیت در کشورهای گوناگون را داشته و علاوه بر آن کتاب های مختلفی را نیز به رشته تحریر درآورده است. یکی از کتاب های وی مجموعه اصطلاحات کاربردی زبان انگلیسی است. از کتاب های دیگر وی می توان به کتاب های گوناگون در زمینه گرامر زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی و همچنین اشعار انگلیسی اشاره نمود.

وی بصورت آنلاین زبان آموزان را جهت ارزیابی همراهی می نماید.

دوره های آموزشی

ورکشاپ های تخصصی

ورکشاپ های تخصصی زبان انگلیسی همانگونه که در تصویر پیداست بطور معمول و به دلیل اهمیت آن به صورت جلسات 8 نفره برگزار می شود. بازخورد جلسات ورکشاپ ها از سوی دکتر اسپیکو و استاد پشتیبان نیتیو  انجام می پذیرد.