درباره دکتر اسپیکو

هرمز علیزاده مدرس تخصصی آیلتس، مترجم شفاهی رسانه، تلویزیون و رویدادهای بین المللی و همچنین صاحب امتیاز برند آموزش زبان انگلیسی “doctorspeako” است که علاوه بر سابقه 8 ساله در آموزش زبان انگلیسی و برگزاری دوره های  آیلتس، تافل، PTE و مکالمه انگلیسی به روش تخصصی خود به نام OC در زمینه هایی نظیر مصاحبه های تلویزیونی، همایش های بین المللی، ترجمه همزمان، و همچنین رویدادهای ورزشی مختلف نیز فعالیت چشمگیری داشته است. وی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی و همچنین فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه ایالتی VSU بوده و با سابقه 5 ساله خود در حوزه ترجمه رویدادهای بین المللی، همواره آموزش متفاوت و تحولی زبان انگلیسی را بطور تخصصی مورد بررسی و توجه ویژه قرار داده است.  پس از 3 سال تحقیق و بررسی تخصصی و همچنین مطالعات روانشناسی زبان با تلفیق ساختارهای موازی ترجمه شفاهی و تدریس زبان انگلیسی و همچنین رمزگذاری هدفمند تشابهات ساختاری زبان مادری و زبان دوم در ناخوداگاه ذهن فرد، به روشی تحولی در یادگیری آسان تر زبان انگلیسی دست یافت که با نام اختصاری OC شناخته می شود.

این دستاورد جدید و منحصربه فرد با برابرسازی الگوهای یادگیری در زبان مادری،  تولید و به خاطر سپاری جملات و خوشه های زبانی در مغز افراد را با توجه به شرایط محیطی، فرهنگی و روانشناسانه در بخشی از ذهن و ناخوداگاه زبان آموز که به یادگیری تحولی مسیر زبان دوم مربوط می شود مورد هدف قرار می دهد. بطوریکه زبان آموز بطور قطع قادر خواهد بود پس از طی دوره 6 ماهه ویژه با این روش به مکالمه انگلیسی طبیعی و روان برابر با  سطح Intermediate دست یابد. در گام بعدی و با ورود به جزییات واژگانی، ساختاری، و مکالمات رسمی تر، زبان آموز قادر به مکالمه و نوشتن برابر با سطح Advance خواهد بود. تمامی این مراحل بطور ویژه و تخصصی انجام می پذیرد و به این دلیل معجزه آسا نام گرفته اند زیرا در این روش هر فرد الگوی یادگیری منحصر به خود را داشته و یادگیری کاملا قطعی خواهد بود بطوریکه طی این مدت کوتاه تحول در زبان انگلیسی فرد بطور چشمگیری مشهود می باشد.

دوره های آموزشی

ورکشاپ های تخصصی

ورکشاپ های تخصصی زبان انگلیسی دکتر اسپیکو با حضور و نظارت اساتید بین المللی از کشورهای کانادا، استرالیا ،بریتانیا و… انجام می گردد. این ورکشاپ ها همانگونه که در تصویر پیداست به دلیل اهمیت آن به صورت جلسات 8 نفره برگزار می شود.بازخورد جلسات ورکشاپ ها از سوی دکتر اسپیکو و اساتید بین المللی مذکور انجام می پذیرد و با انتخاب نفرات برتر جوایز ویژه ای به آنها اعطا خواهد شد.